עלינו בתקשורת
עדכונים אחרונים:
החרושת 4 רעננה קומת כניסה, נשמח לעמוד לשירותכם
כתובתנו החדשה: ההסתדרות 80 חיפה (מול קניון לב המפרץ), נשמח לעמוד לשירותכם
המרכז הוסקולרי
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-99-666-97
אודות מחלת הסוכרת ודרכי הטיפול בה

אודות

מחלת הסוכרת

מחלת הסוכרת היא אחת המחלות החמורות, המסוכנות והנפוצות ביותר בעולם כיום. חוסר בקרה, הזנחה עצמית וחוסר טיפול מתמיד במחלה עלולים לגרום לסבל וסיבוכים נוראיים שלה - מה שיכול להוביל לפצעים קשים, חסימת כלי דם, נמק באזור הגפיים ואפילו למוות.

אחת הבעיות החמורות אתן מתמודד החולה, אם לא החמורה שבהן, הינה בעיית הפצעים קשיי הריפוי. כאשר פצע אינו מטופל בזמן וכראוי, המצב עלול להחמיר באופן קיצוני ומהיר, מה שיוביל לזיהומים חמורים והתפשטות רחבה של הפצע. אם למרבה הצער הגעתם למצב הזה - למרות התפתחות המדע והטכנולוגיות הרפואיות, כמו גם התקדמות האמצעים לשיפור מצב חולה הסוכרת וטיפול בסיבוכי המחלה, לעיתים קרובות, ימליצו רופאי בית החולים לחולה, לבצע כריתת גפיים כאופציה היחידה.

עוד על הסתבכות מחלת הסוכרת ואיך מונעים אותה - סיבוכי סוכרת

אודות המרכז הוסקולרי
הקמת המרכז הוסקולרי לטיפול בסוכרת

המרכז הוסקולרי לטיפול במחלת הסוכרת

המרכז הוקם ע"י פרופ' יוסף סטראזשינסקי, פרופסור חבר קליני לרפואת משפחה, המתמחה בטיפול בסיבוכי סוכרת כבר שנים רבות עם תוצאות מרשימות במיוחד. התוצאות המרשימות של הטיפול המוצלח בחולים שהגיעו אלינו, יצרו באז תקשורתי גדול וחלקן אף התפרסמו, בעיתונים, ברדיו ובטלוויזיה.​

במרכז שלנו תיחשף לטיפולים חדשניים המבוצעים בטכניקות ובתכשירים החדישים ביותר, שנועדו להחזיר למחזור הדם שלכם, למערכת הוסקולרית, יכולת תפקודית נורמלית, תוך שימוש בטיפול אנושי מסור ועבודת צוות מקצועית. אנו גאים לומר, כי בע"ה, בזכות השילוב של הטכנולוגיה והטיפול האנושי המסור של הצוות שלנו, מנענו מהמטופלים הרבים שלנו, סבל, כאבים וסיבוכים חמורים נוספים של המחלה. בנוסף לכך, מטופלים רבים שכבר הורו להם בבית החולים על כריתת גפיים, הולכים היום על שתי רגליים בריאות.

דרכי טיפול במחלת הסוכרת - שילוב של טכנולוגיה ואנושיות

 


אתם לא לבד. יחד נלחם במחלה, נמנע סיבוכים והתפתחויות ונשים סוף לסבל. התקשרו עכשיו